У Львові відбувся фестиваль волонтерських ініціатив

У вівторок, 29 травня у Львівському палаці мистецтв на вулиці Коперника відбувся фестиваль волонтерства «Сонцелеви – діти-волонтери».

Упродовж останніх декількох років такий рух як волонтерство набуває все більшої та більшої популярності. Вже нікого не дивують люди, котрі безкорисливо прагнуть допомагати іншим. Нікого не подивують навіть діти, які прагнуть долучитися до волонтерських місій та допомагати світові.
«Аби краще розуміти навички роботи волонтера, управління освіти Львівської міської ради та навчально-методичний центр освіти Львова організовали фестиваль волонтерських ініціатив серед дітей та молоді міста Львова «Сонцелеви – діти-волонтери». У фестивалі взяли участь діти, педагоги та батьки сіми закладів дошкільної освіти та 16 закладів загальної середньої освіти», – поінформували  в прес-службі Львівської міськради.
Дитячі колективи підготували виставку інсталяцій «Волонтерство різне», а також представили волонтерство в творчих номерах різноманітних жанрів. До того ж до фестивалю долучилися відомі лялькарки Олена Цілуйко та Наталія Івженко, які на прохання колеги-волонтерки та ініціатора проекту Світлани Локоткової створили Левчика Дмитрика та хлопчика Левка, як талісмани і символи волонтерства львівських дітлахів.
Для найменших помічників у волонтерських ініціативах були створені казки про Сонцелевів – добрих, світлих, уважних, сміливих тварин, які чуйні до чужої біди.
Усі діти та дорослі мали змогу послухати музику, погратись повітряними кульками, розмалювати різних казкових персонажей, а також взяти участь у творчих майстер-класах.
Syla.news
441 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up