У Львові проведуть традиційний турнір для дітей “Легенди Спартака”

У четвер, 31 травня о 11:00 в прес-центрі «Syla.news», що знаходиться на площі Стефана Яворського, 1 відбудеться прес-конференція на тему: «Легенди Спартака: проведення традиційного турніру для дітей у Львові».

Прес-конференція організована в рамках проведення традиційного ХІ Всеукраїнського турніру з футболу серед дітей «Легенди Спартака – 2018» за участі благодійного фонду Віталія Ковтуна спільно з Львівською міською організацією фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» та управлінням молоді та спорту Львівської міської ради.

Турнір проходитиме з 5 по 7 червня 2018 року. Спільною метою є популяризація футболу, пропаганда здорового способу життя, підвищення рівня спортивної майстерності юних футболістів, зміцнення дружніх стосунків між спортивними організаціями та спортсменами, визначення кращих команд та гравців в пам’ять про легендарну Львівську футбольну команду «Спартак».

До участі долучилися команди з багатьох міст України та закордону. Змагатимуться в різних вікових категоріях. Ігри відбудуться на кількох локаціях і розпочнуться о 9:00:

  • м. Львів, вул. Горбачевського, 24, спортивно-розважальний комплекс “Медик” (для дітей 2010-2011 р. н)
  • м. Львів, Брюховичі, вул. Ясна,43 навчально-тренувальний комплекс ФК “Карпати”(для дітей 2008-2009 р. н)

«Футбол — це гра, яка спрямовує дитячу енергію у правильне русло. Діти навчаються працювати у команді. Вони знають, що таке дух перемоги. А це надалі допоможе їм бути успішними українцями, українцями, які перемагають», – переконаний Віталій Ковтун.

Учасники прес-конференції:

Андрій Перчак — голова львівської міської організації “Спартак”

Віталій Ковтун — голова благодійного фонду

Syla.news 

----------------------

Коментувати

2223 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up