У Китаї знайшли спосіб очищення води за допомогою світла

У Китаї створили новий метод очищення забрудненої води за допомогою світла і сіток з графена.

Матеріал являє собою суміш графена і двоокису титану, розповіли агентству Сіньхуа в Шанхайському інституті хімії силікатів Академії наук Китаю. Про це пише НВ. 

Зокрема, як розповів науковий керівник інституту Хуан Фуцян, графен, завдяки тривимірній структурі, “схоплює бруд”, а двуоксид титану, який є фотокаталізатором, прискорює процес фотохімічної деградації отруйних органічних речовин.

Новий матеріал знижує концентрацію важких металів, його можна ефективно використовувати для очищення промислових стоків. Новинка була успішно протестована в Шанхаї, а також провінціях Цзянсу й Аньхой.

Згідно з результатами випробувань протягом місяця, показники якості води в річках і озерах помітно підвищилися вже через два тижні після розміщення сіток з покриттям з нового матеріалу. Його вже почали виробляти в промислових масштабах.

Відомо, що в березні 2018 року в зоні відчуження біля ЧАЕС тестують установку для очищення води від радіації. Подібна установка може використовуватися для отримання питної води в умовах радіоактивного забруднення. Технологія являє собою поєднання класичних методів водопідготовки та очищення стічних вод – коагуляції, механічної фільтрації, йонообмінної сорбції та дешевого способу знезараження.

Syla.news 

229 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up