Роберт Гіффорд із США порівняв навчання музикантів в Україні та Америці(коментарі)

25 травня на прес-конференції диригента Роберт Гіффорда, американець поділився досвідом співпраці з українськими студентами.

Як уже повідомлялося, Роберт прибув до Львова на запрошення ректора Львівської музичної академії ім. Лисенка разом зі своєю дружиною з метою провести благодійні майстер-класи з диригування для студентів кафедри оркестрового диригування Львівської Національної музичної академії ім. М. В. Лисенка та духового оркестру НУ “Львівська політехніка”.

Для львівських студентів майстер-класи американця стали справжньою знахідною та нелегкою справою. Впродовж одного місяця учасники духового оркестру готували з Робертом програму на концерт, що відбудеться 30 квітня. Ярослав Горбаль, диригент військових та цивільних оркестрів, викладач Львівської музичної академії каже, що американська музика відрізняється від української — у нас більше народних мотивів.

Відтак, у американського гостя була можливість порівняти рівень освіти американських та українських студентів. Роберт Гіффорд розповідає, що в Україні і США дуже різні системи, адже у нас перш ніж вступити до вузу діти вчаться у музичних школах.

Диригент додає, що в Америці музичну освіту підтримує місцева влада.

Syla.news

420 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up