Рада Євросоюзу вже втретє надасть Україні кредит у розмірі 1 млрд. євро

Рада Євросоюзу схвалила угоду про надання Україні стабілізаційного кредиту на суму 1 мільярд євро.

Про це пише Громадське телебачення з посиланням на прес-реліз на сайті Ради ЄС.

За розрахунками ЄС, новий пакет макрофінансової допомоги, разом з коштами, виділеними МВФ, має покрити потреби України на економічну стабілізацію та проведення структурних реформ у найближчі 2-2,5 роки.

«Макрофінансова допомога — це виключна форма фінансової допомоги, яку Євросоюз надає країнам-партнерам, що мають проблеми з дефіцитом бюджетних ресурсів. Це вже третя операція фінансової підтримки України з 2014 року», — йдеться у повідомленні.

Перший транш допомоги ЄС Україні на суму 1,6 мільярда євро, надійшов Україні у 2014 році. Другий транш на 1,8 мільярдів євро — у 2015 році. В той же час, з виділених Євросоюзом коштів близько 600 мільйонів євро було відхилено через відмову України скасувати мораторій на експорт лісу-кругляка.

Подальша макро-фінансова допомога буде залежати від прогресу в запровадженні антикорупційних реформ в Україні та виконання умов програми співпраці між Україною та МВФ.

Раніше повідомлялось, що новий транш макрофінансової допомоги Євросоюзу Україні надійде після скасування мораторію на експорт лісу.

Також у березні повідомлялось, що Євросоюз додатково виділить Україні €16 мільйонів в рамках роботи моніторингової місії.

Syla.news

285 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up