Наступний - будь-де і будь-коли. У Львові пройшла акція солідарності з українськими політв'язнями, яких утримує Кремль (фоторепортаж)

#FreeSentsov. Перформанс у Львові на підтримку політичних в’язнів путінського режиму (відео)

28 травня на Площі Ринок у Львові відбулася масова правозахисна акція “Вони досі там”. Львівські письменники та менеджери культури зверталися до російської та української влади, а також до політиків усього світу з вимогою звільнення політв’язнів, які перебувають на території РФ. Своє звернення митці формили у вигляді перформансу із порожніми стільцями відповідно до кількості політичних ув’язнених), виставленими у формі ґрат із їхніми іменами.   Поки молоді львів’яни встановлювали реманент для дійства, поет і перекладач Остап Сливинський зачитував імена затриманих, повідомляв коли їх арештували та який термін ув’язнення загрожує. Відповідно, коли письменник озвучував ім’я політв’язня, на місце перформансу виносився стілець із табличкою, де писалося прізвище бранця. 

Syla.news

Коментувати

441 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up