Диригент Роберт Гіффорд дає концерт у Львівській музичній академії

30 травня о 10:00 у Львівській національній музичній академії ім. М. В Лисенка відбудеться концерт в рамках проведення державного іспиту ОКР “бакалавр”  для студентів кафедри оркестрового диригування. 

Відтак, в Оперній студії ЛНМА п’ятеро студентів, що складатимуть іспит будуть виконувати 14 творів. Крім того, чотири з них виконуватимуться за програмою американського диригента Роберта Гіффорда, професора Кейп-Джирардського університету штату Міссурі США. Він приїхав до Львова 1 травня з метою провести благодійні майстер-класи та попрацювати з львівськими студентами. В результаті хорошої співпраці американський диригент разом з професорами Львівської національної музичної академії ім. М. В Лисенка домовилися про міжуніверситетський обмін студентами з наступного навчального року.

Загалом студенти виконуватимуть програму близько 2, 5 годин. Суддівську колегію очолюватиме ректор ЛНМF Пилатюк І. М, український музикант, дириґент, педагог, народний артист України. Ярослав Горбаль, професор Львівської національної музичної академії ім. М. В Лисенка каже:

“Велика честь серед суддівської колегії бачити нашого американського гостя зі США. За місяць майстер-класу студенти залишилися більш ніж задоволеними методами навчання диригента. Духовий оркестр під керівництвом Роберта підготував чотири твори, всі вони оперативно працювали незважчаючи на великий шмат роботи”. 

Раніше Syla.news писали про те, що Роберт Гіффорд із США порівняв навчання музикантів в Україні та Америці.

Syla.news 

 

560 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up