Чортова дюжина. Глуздогерць запрошує на 13 гру сезону популярного паб-квізу

31 травня о 19:00 у Чеській пивоварні “Страгород” відбудеться 13 гра другого сезону популярного паб-квіз проекту “Глуздогерць”. Ця гра –  поєднання жвавої зустрічі  друзів за келихом напою з інтелектуальним змаганням у стилі “Що? Де? Коли?”. 

Глуздогерць – інтелектуальне хобі міських жителів. Його творці регулярно проводять “Брейн-ринги” у пабах та розповідають про цікаві тематичні факти з різних галузей знань.

У переддень 13 гри, творці проекту пишуть:

Трискайдекафобія – це, як відомо, страх перед числом 13. Ми впевнені, що глуздогерцівці ним на страждають, а тому запрошуємо усіх в останній день весни прийти на 13-ту гру нашого ІІ сезону.

Гравець однієї розповідає журналістам Syla.news про турнірну ситуацію:

 – Закінчення сезону вже близько, а інтрига навіть не думає спадати! «Pes Aspera Aд Astra» мітить на першість, проте команда «BraZZers» має на турніну ситуацію свою думку. Коротше кажучи, все вирішать останні ігри і нехай переможе сильніший!

Syla.news

 

500 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up