Більше жодної їжі та юридичної допомоги: в Угорщині будуть карати за допомогу нелегальним мігрантам

Угорський уряд підготував новий законопроект, що передбачає кримінальну відповідальність за допомогу нелегальним мігрантам в пошуку притулку.

Про це пише Громадське телебачення з посиланням на ВВС.

Зазначається, що згідно з новим законопроектом, злочинами вважатимуться друк брошур з інформацією для біженців, надання їм їжі та юридичної допомоги.

Також в уряді хочуть внести поправки до конституції, для того щоб інші країни ЄС не змогли переправити біженців в Угорщину.

Нагадаємо, фонд американського філантропа угорського походження Джорджа Сороса «Відкрите Суспільство» припинив роботу свого офісу в угорській столиці Будапешті.

Раніше повідомлялось, що в разі прийняття законопроекту «Зупинити, Сороса» угорське відділення переїде до Берліну.

Зазначимо, що прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, який у своїй риториці неодноразово висував звинувачення Соросу, заявив, що буде радий закриттю фонду. За його словами, діяльність «Відкритого Суспільства» сприяє масовій імміграції проти волі угорського народу.

Нагадаємо, 25 квітня прем’єр-міністр Віктор Орбан сформував новий уряд.

9 квітня прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан оголосив про свою перемогу на парламентських виборах.

Його партія «Фідес» отримала понад 2/3 крісел у парламенті — 133 зі 199. Це мінімальна кількість місць, необхідна для зміни конституції країни. Також це означає, що Віктор Орбан залишиться прем’єр-міністром ще на чотири роки.

Явка виборців на парламентських виборах Угорщини досягла 68,13 відсотка, це найбільша явка виборців з 2002 року.

В ОБСЄ заявили, що конкурентів провладної партії в Угорщині позбавили рівних умов.

Syla.news

282 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up