Під час ЗНО вперше перевірять розуміння іноземної мови на слух

У вівторок, 29 травня, відбудеться зовнішнє незалежне тестування з іспанської, німецької та французької мов. При цьому цьогоріч тестування з іноземної мови буде проведено з аудіюванням – перевіркою розуміння іноземної мови на слух. До цього така форма контролю у вигляді стандартизованого іспиту не використовувалася, пише Захід.нет. 

Як повідомив Український центр оцінювання якості освіти, сертифікаційні роботи з німецької, іспанської та французької мов налічують по 59 завдань різних форм та складаються з чотирьох частин: «Розуміння мови на слух (аудіювання)» (16 завдань), «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).

Читати також:  Майже 5 тисячн абітурієнтів зареєструвалось на пробне ЗНО

При визначенні результату зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови за шкалою 100-200 балів ураховують тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи. Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи та критеріїв оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Ті випускники шкіл, які обрали одну з трьох мов для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО, також отримають оцінку за шкалою 1-12 балів. Для тих, хто вивчав іспанську, німецьку або французьку мови на стандартному або академічному рівні, в процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання завдань № 1-16 частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», № 17-32 частини «Читання», № 49-58 частини «Використання мови» та № 59 частини «Письмо». А ось для тих, хто вивчав мову на профільному рівні, використовуватиметься тестовий бал отриманий за виконання усіх завдань тесту.

327 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up