Парад батярів. На Сихові відбувся “Марш молоді у спортивних костюмах” (коментарі)

Гопники уже не ті. Хоча, вірніше сказати – вони саме ті, адже львівські представники цієї вуличної субкультури яскраво відрізняються від східних, центральних та південних українських гоп-стоп братків. Бо у місті Лева навіть не гопники, а батяри – романтичні хулігани, які стоять за своїх дам, свій район та друзів. А ще – носять спортивні костюми та співають веселих пісень. Саме під такою ідеологією у Львові вперше в історії відбулася акція “Молоді у спортивних костюмах”.

Сихів – найбільший район міста Лева. У середні віки це було село, яке навіть отримало маґдебурзьке право .

Частиною Львова він став у 1942 році за велінням окупаційної нацистської влади. Повернувшись, радянська адміністрації від’єднала Сихів, а 1952 році сталося повторне воз’єднання і колишнє приміське село назавжди стало частиною Лембергу.

Читати також:  Гурт "ЛТК" представлятиме Львів на музичному фестивалі Atlas Weekend

Сьогодні там проживає більше ніж 200 тисяч містян, а населення Сихова таким чином перевищує Ужгород, Івано-Франківськ чи Тернопіль (насправдні ж на Сихові – 300 тисяч живе, тільки то неофіційні дані).

Спальні райони – свій колорит. Суміш львівської вишуканості, простацький стиль галицьких передмість разом витворили неповторний стиль, який можна назвати Сихівський колорит. Про це розповідає Павло Муха, сихівчанин, музикант, соліст гурту “ЛТК”.

Українське суспільство й направду має ряд унікальних особливостей, зокрема моду на спортивний костюм. Якщо у світі цей одяг – чисто спортивний обладунок то в Україні й на Сихові, зокрема – елемент повсякденного стилю. Громадський та політичний діяч Віталій Ковтун вважає, що цю культурну родзинку Сихова треба береги і розвивати, бо у майбутньому вона може стати відомою “фішкою” Сихова, а для сихівчан – це вже їх спосіб кульутрної ідентифікації.

Читати також:  "... Я просто роблю свою роботу..." - Віталій Ковтун на врученні премії "Люди Львова 2017"

Організатори події вже задумують, щоби провести фестиваль Сихівської культури. Це може бути концертна програма з парадом спортивних костюмів, презентацією місцевого мовного колориту та інсценізаціями цікавих сихівських ситуацій та пригод.

Нагадаємо, що Сихівські фанк-рокери “Львівський танцювальний клуб” перемогли у відборі на Atlas Weekend і поїдуть до Києва та виступлять на сцені найбільшого музичного фестивалю України (3-8 липня). Вони зіграють з відомими світовими виконавцями –  Nothing But Thieves, Tom Odell, The chemical brothers, Lost frequencies, Kadebostany, Kreator, Lacuna Coil, DakhaBrakha.

Syla.news

 

1207 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up