3D друк – каталізатор для освіти та бізнесу (коментарі)

У рамках “Інноваційної весни” експерти з розвитку роботизованих систем розповіли про користь 3D принтерів для покращення української освіти, науки та бізнесу. 

За словами Павла Єсипа, 3D принтери значно полегшать життя українцям, зокрема представникам науки та бізнесу. Адже за їх допомогою за лічені години можна виготовити їжу, іграшки, людські органи тощо.  Бо на відміну від звичайного принтера, що друкує фарбами на папері, конструкція 3D принтера побудована таким чином, аби на основі тривимірної моделі створити її фізичну копію. 3D-друк може здійснюватися різними способами і з використанням різних матеріалів, але в основі будь-якого з них лежить принцип пошарового створення твердого об’єкта.

Серед переваг 3D друку виділяють високу швидкість, простоту та низьку вартість, порівняно зі звичайними методами виготовлення будь-яких моделей.  Адже для того, щоб створити модель вручну може знадобитися кілька тижнів або навіть місяців, залежно від складності виробу, в той час як 3D-принтер може виконати все значно швидше. Проте не всі матеріали можна використовувати для друку 3D принтерів.

Після презентації у  Tech StartUp School лектори продемонстрували роботу 3D принтерів і видрукували фігурку героя кіноепопеї “Зоряні війни” майстра Йоди.

Syla.news

773 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up