Розвиток біотехнологій в Україні: на “Інноваційній весні 2018” презентували новий кластер (коментарі)

Представники ПрАТ “Ензим” презентували власний кластер, присвячений біотехнологічному розвитку України. Зустріч відбулася у рамках “Інноваційної весни 2018” у Tech StartUp School 25 травня. 

Кластер від компанії “Ензим” сприяє впровадженню нових напрямків розвитку біотехнологій, налагодженню ефективних зв’язків у сфері бізнесу, зручному обміну інформацією між учасниками та розробниками. Біотехнологічний кластер допоможе залучити більше нових інвестицій для розвитку міста, створить сприятливе середовище для розвитку стартапів у цій сфері та стане фундаментом для інноваційних новинок у Львові.

Поки що в Україні біотехнології розвинені не на найкращому рівні, проте не все так погано, як здається на перший погляд. Адже перспективи для розвитку є. Наразі ми маємо професійні кадри, які піднімуть сферу біотехнологій в Україні з колін, навчальну базу, науково-дослідні лабораторії, співпрацю з іноземними розробниками. Тому, за словами ідейників кластеру, незабаром ситуація значно покращиться.

“Інноваційна весна” – захід, який надає можливість львівським інноваторам, розробникам та винахідникам презентувати свої проекти, стартапи, ідеї  тощо. Форум відкриває світ науки для кожного, незалежно від віку.

Syla.news 

616 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up