Олег Ляшко пригрозив, що спалить Верховну Раду (відео)

Народний депутат України Олег Ляшко попередив Верховну Раду, що вдасться до радикальних дій, якщо влада скасує мораторій на продаж землі.

Про це лідер фракції заявив сьогодні під час пленарного засідання, повідомляє Depo.ua.

«Україні оголошена битва, щоб позбавити нас землі, щоб українські селяни перестали бути господарями на своїй рідній землі. Транснаціональні корпорації під будь-яким приводом через кредити Міжнародного валютного фонду, через будь-які рішення прагнуть одного: отримати землю. І вчорашнє рішення Європейського суду з прав людини підтверджує, що сьогодні вже виникає ситуація, коли український народ не зможе розпоряджуватися власною землею. Я спалю до бісової матері оцю трибуну разом з цим парламентом, але ми не дамо продати землю і забрати у українців майбутнє. Я закликаю об’єднати зусилля і не дати роздерибанити землю!», – заявив Ляшко.

Нагадаємо, Європейський суд з прав людини ухвалив рішення, що мораторій в Україні купівлі та продажу земель сільськогосподарського призначення порушує Європейську конвенцію з прав людини.

Читати також:  Вибори-2019: що потрібно встигнути сьогодні і до 19 квітня

Syla.news

1252 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up