Мейкерсвто, мода і дизайн. Юні винахідники презентували авторські проекти у рамках “Інноваційної весни” (коментарі)

У рамках “Інноваційної весни” юні винахідники презентували авторські проекти, які полегшать нам життя. Розробники розповідали про те, як під час подорожі не бігати по закладах громадського харчування та автозаправках у пошуках Wi-Fi для того, аби похизуватися друзям у соцмережах фотографіями з вікенду, як полегшити собі похід у магазин і назавжди забути про паперові списки покупок, а також як власноруч виготовити свого улюбленого героя з коміксу. 

Виїжджаючи закордон, люди часто зустрічаються із такими проблемами, як дорогий та незрозумілий роумінг, відсутність з’єднання у віддалених місцевостях, повільна швидкість підключення тощо. Звісно, чимало людей під час подорожей можуть користуватися інтернетом у закладах громадського харчування, автомобільних заправка, купувати закордонні сім-карти чи використовувати роумінг. Проте кожен із цих методів підключення до мережі має свої недоліки. Саме тому учасниця “Інноваційного форуму” Богдана запропонувала власноруч розроблений портативний Wi-Fi роутер, який потребує лише однієї міжнародної карти і може витримати велику кількість користувачів, які “задротять” у соцмережах одночасно. Проект розроблений для сімей, або ж групи підлітків, які разом подорожують.

Вартість одного такого потративного роутера становить 60 доларів, проте згодом ціна може зменшитись до 40, якщо віднайдуться постійні спонсори.

Ще однією винахідницею корисного проекту є учасниця “Інноваційної весни” Соломія. Дівчина розробила додаток, який стане у нагоді під час закупівлі продуктів додому. У сучасному світі майже кожен третій користується смартфоном. Відповідно наш телефон завжди знаходиться під рукою у разі потреби. Проект Соломії “BE USED” стане незамінним помічником для людей, які завжди гублять папірчики зі списком продуктів. Великим плюсом додатку є те, що ви точно не помилитесь із назвою або видом продукту, який необхідно купити. А також ви можете планувати списки наперед і при нагоді лише клікнути на екран, а не шукати паперові нотатки.

А для любителів коміксів цікавим буде проект, розроблений учасником форуму Володимиром. За допомогою його стартапу люди можуть стати ближчими один до одного. Адже його проект орієнтований на дітей, які самостійно зможуть створювати улюблених персонажів із коміксів, мультфільмів, книжок тощо.

Pitching стартапів – це конкурс, де успішні судді оцінюють ідеї та проекти, надають рекомендації та підтримку для їх подальшого втілення. Загалом у пітчингу взяли участь 14 стартаперів, кожен з яких мав 3 хвилини для презентації та 2 хвилини для обговорення своїх ідей із фахівцями та експертами. Вкінці судді визначали переможців, які отримають цінні грошові призи від спонсорів Інноваційної весни 2018.

Syla.news

 

 

 

480 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up