Українські компанії з кліматичних технологій отримали гранти від ЄБРР

П’ять українських компаній у галузі кліматичних технологій отримали гранти від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на суму 170 000 євро.

Про це пише The Village з посиланням на AIN.

Переможці:

 PASSIVDOM, які розробляють технології 3D-друку енергоефективних автономних будівель для будь-яких кліматичних зон;

 ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ «СИМВОЛ», що створює підшипники ковзання з використанням матеріалу на основі чавуну, який майже у 5 разів перевершує аналоги і не містить значної кількості шкідливих компонентів;

 SIROCCO ENERGY – розробник модульних вітрових панелей для експлуатації в містах і на дахах будинків;

 ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «ЛИМАНСЬКЕ» – аквапонічна ферма, яка відділяє воду від продуктів життєдіяльності риб і перетворює їх на екологічно чисті добрива для сільськогосподарської продукції;

 GO TO-U – мережа зарядних станцій для електромобілів.

Гранти вручають компаніям, щоб стимулювати подальшу розробку технологічних рішень для скорочення викидів парникових газів та розвитку ресурсоефективності й енергоефективності.

Як пише видання, до кінця 2018 року програма «Кліматичні Інноваційні Ваучери», загальний бюджет якої становить мільйон євро, планує підтримати близько 50 інноваційних проектів в Україні. Розмір ваучерів на окремі проекти може становити від 20 000 до 50 000 євро.

До 1 липня 2018-го триває прийом заявок на участь у програмі.

Syla.news

309 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up