Українська система WebMoney в списку антиросійських санкцій РНБО

WebMoney.UA — відома електронна платіжна система потрапила до списку санкцій Ради національної безпеки і оборони України щодо Росії. 

Про це повідомляє Ain.ua., пише Еспресо. 

Під блокування від РНБО потрапила не тільки WebMoney.ru, зареєстрована у Росії, але також британська WebMoney Europe Ltd і українська WebMoney.ua, яка має ліцензію НБУ і право працювати в Україні.

Санкції передбачають блокування активів компанії, обмеження торгових операцій, запобігання виведення капіталів з України, призупинення виконання економічних і фінансових зобов’язань, обмеження або призупинення ліцензій та інших дозволів, а також блокування провайдерами доступу до сайтів компанії і її Субдоменів.

Санкції вводяться терміном на три роки.

Як розповів директор з маркетингу WebMoney.UA Ростислав Троценко, для компанії місце у списку РНБО стало повною несподіванкою.

На даний момент WebMoney.UA разом з юристами намагаються розібратися в ситуації. Офіційна позиція компанії буде опублікована пізніше. Однак директор акцентував, що WebMoney.UA не має ніякого відношення до російської WebMoney.ru.

“Це абсолютно стороння структура, у них своя історія, яка до нас не має ніякого відношення. WebMoney.UA зареєстрована у Києві, вся наша команда працює в Україні, єдине, що у нас спільного – це технологія. Ми недавно пройшли перевірку Нацбанку, у нас є офіційна ліцензія на роботу в Україні і ми внесені до реєстру НБУ як внутрішньодержавна система розрахунків. Крім того, ми неодноразово у судах всіх інстанцій змушені були доводити законність своєї діяльності”, – підкреслив він.

За словами Троценка, на сьогодні у WebMoney.UA понад 4 млн активних користувачів. На даний момент система не працює – лежить сервер. Однак в компанії не знають, чи пов’язано це з санкціями РНБО, оскільки офіційного повідомлення про потрапляння WebMoney.UA під санкції до компанії не надходило.

Syla.news 

285 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up