У навчальному центрі Progressio стартували групові заняття з іноземним носієм

Всім відомо, що найкращий метод вивчення іноземної мови — розмови з носієм та колективне обговорення. Відтак, 23 травня стратував English Speaking Club у навчально-інформаційному центрі Progressio у приміщенні прес-центру Syla.news. 

Тепер крім курсів з вивчення англійської мови у Progressio ( площа Яворського, 1, 2 поверх) можна брати участь у групових заннятях з іноземним носієм. Минулого разу, близько десяти людей обговорювали тему спорту. Піднімали питання про його цінність в житті кожного, види спорту, про жінок в спорті, сучасних зірок та людей, які варті наслідування. У такий спосіб вивчення нових слів та граматичних правил здається легшим, аніж зачитування з книжок.

Організатори English Speaking Club зазначають, що такі групові заняття мають стати хорошою щотижневою традицією, адже англійська мова у сучасних умовах це шлях до розвитку та нових можливостей.

Такі групові занття планують проводити щопонеділка. Тема обговорення щоразу змінюватиметься. Крім того, бажання учасників будуть враховуватися під час планування заняття English Speaking Club.

До участі заохочують всіх бажаючих, вартість одного заняття – 50 грн.
Реєстрація тут. 

Syla.news 

 

 

493 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up