Порошенко підписав указ щодо запровадження санкцій проти найбільшої російської біржі

Рада національної безпеки та оборони України запровадила санкції проти найбільшої біржі Росії ПАТ «Московська біржа ММВБ-РТС».

Про це пише Громадське телебачення з посиланням на сайт Адміністрації президента.

Зокрема, рішенням РНБО заблоковано всі активи біржі, виведення капіталу з України та обмежено надання телекомунікаційних послуг.

Також «Московській біржі» заборонено проводити торговельні операції на території України, а національним регуляторам заборонено видавати дозволи та ліцензії на ввезення в Україну валютних та інших активів.

Заборона діятиме щонайменше 3 роки.

Раніше «Московська біржа» володіла великими частками у найбільших українських баржах. Крім цього, її програмним забезпеченням, яке також потрапило під заборону, користувались найбільші українські торговельні майданчики.

«Московська біржа» — одна з найбільших у Східній Європі. Загальна вартість операцій, що проводяться на ній щороку, перевищує 635 мільярдів доларів. Крім цього, біржу досить часто використовують українські підприємства та трейдери через її високу ліквідність (тобто, високі шанси залучити необхідну суму грошей у короткі терміни або отримати прибутки від торгівлі цінними паперами).

Адміністрація президента України 24 травня оприлюднила оновлений перелік санкцій.

Нагадаємо, Рада нацбезпеки і оборони 2 травня запровадила санкції щодо юридичних та фізичних осіб, пов’язаних із так званими «виборами» в анексованому Криму.

Порошенко підписав відповідний указ про введення санкцій проти Росії 18 травня.

До переліку санкцій ввійшли ведучий пропагандистських програм на федеральному російському каналі Дмитро Кисельов, платіжна система WebMoney, а також деякі російські ЗМІ.

Крім цього, з переліку санкцій виключили лотерейного оператора «МСЛ», якого пов’язують з депутатом Сергієм Пашинським.

Syla.news

256 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up