Катастрофа малазійського боїнгу MH17: подробиці та результат розслідування (відео)

Рейс MH17 авіакомпанії Malaysia Airlines збили з “Бука” російської 53 бригади.

24 травня, Спільна слідча група (Joint Investigation Team – JIT) повідомила, що рейс MH17 авіакомпанії Malaysia Airlines на Донбасі у 2014 році збили з “Бука” російської 53 бригади, що дислокується у місті Курськ. Результати розслідування Керівник національного підрозділу розслідування злочинів поліції Нідерландів Вілберт Пауліссен повідомив, що коло підозрюваних звузилося з більш сотні до декількох десятків осіб.

За його словами, на сьогодні слідство по катастрофі MH17 знаходиться на завершальній стадії і членам групи вдалося значно просунутися вперед у вивченні обставин трагедії. На прес-конференції JIT з розслідування катастрофи MH17 показали виявлені на Донбасі залишки ракети “Бук”. Повідомляється, що на Донбасі виявили дві частини ракети системи “Бук” з серії 9M38 – сопло і корпус. Ракетою цієї ж серії в липні 2014 року збили лайнер Малазійських авіаліній. Водночас, наразі немає 100% впевненості, що це саме та ракета, якою збили літак.

288 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up