Поетичний марафон у Дзизі. Фінал літературного "Співголосся" (фоторепортаж)

Богема та Король. Галина Крук та Остап Сливинський на літературнику Співголосся (відео)

23 травня у Львові закінчився триденний літературний проект “Співголосся”. На сцені Арт-центру “Дзига” свою поезію читали Галина Крук та Остап Сливинський. 

Галина Крук прочитала вірші з різни періодів творчості – як старі тексти, так і поезію з останньої книги “Доросла”, яка побачила світ у видавництві “Старого Лева” минулого року. Особливо читачів вразив вірш “Стара Богема”.

Читати також:  Вул. Стефаника частково перекриють (Схема)

Остап Сливинский почав з нового віршу “Король” та анонсував наступну поетичну збірку, яка вийде цього року та буде презентована на “Форумі Видавців” у вересні 2018-го.

Співголосся. Частина ІІ – це голоси шести поетів і поеток, що стануть звуками прокладання мостів між літературними поколіннями Львова та ключами до дверей порозуміння.

Нагадаємо, що цьогоріч Співголосся відкрили дисидент Ігор Калинець та поліфункціональний митець Олександр Фразе-Фразенко.

Читати також:  Ярмарок, розваги та справжнє мистецтво: Різдво у Палаці Потоцьких

Коментувати

605 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up