Таємний Роджер. Хто такий містер Стоун та як він може змінити хід справи про вплив РФ на вибори у США

Спеціальний прокурор США Роберт Мюллер, який веде розслідування зв’язків команди Дональда Трампа з росіянами, викликав на допит двох помічників Роджера Стоуна – багаторічного соратника та політтехнолога президента, пише Європейська правда. 

Сам Роджер Стоун – доволі цікава особистість.

Журналісти називають його одним з найбільш цинічних і агресивних політичних стратегів у США та головним радником Республіканської партії.

У 1980-х роках, коли Роджер Стоун, Пол Манафорт і Чарлі Блейк заснували свою консалтингову фірму, вони працювали на десятки американських політиків і кандидатів у президенти, включаючи Рональда Рейгана і Джорджа Буша-старшого.

Але Сполученими Штатами їхня діяльність не обмежувалася. Стоун працював на філіппінського диктатора Фердинанда Маркоса та конголезького авторитарного правителя Мобуту Сесе Секо.

 У 1990-х роках Роджер Стоун почав тісно працювати з Дональдом Трампом. Зокрема, він був лобістом від імені його численних казино.

За даними прокуратури та ФБР, у 2016 році у самий розпал президентських перегонів команда Роджера Стоуна перерахувала 130 тисяч доларів на рахунок компанії “Citroen Associates” за певні загадкові послуги. Як виявило слідство, ця компанія зареєстрована на водія Стоуна – того самого Джона Каканіса, якого викликали на допит до Мюллера.

Другий помічник Стоуна, якого спецпрокурор хоче бачити на допиті – експерт з просування контенту у соціальних мережах Джейсон Салліван. Він працював на штаб Дональда Трампа у 2016 році та безпосередньо спілкувався з Роджером Стоуном. Салліван працював над інформацією, яка може бути пов’язана, на думку прокуратури, з хакерськими атаками на сервери Демократичної партії.

Подейкують, що Роджер Стоун знав про хакерську атаку, яку вірогідно здійснили росіяни. Більше того, прокуратура пов’язує Стоуна з засновником сайту Wikileaks Джуліаном Ассанджом, який у 2016 році публікував матеріали, які компрометували Клінтон.

408 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up