Свідомі пішоходи. Львівську малечу вчили переходити дорогу та надавати першу допомогу (коментарі)

За останні 6 років в Україні загинуло 1400 дітей. Тому молодь має знати елементарні навички першої медичної допомоги та знання правил дорожнього руху. Цим темам присвятили акцію “Свідомий пішохід”, яка відбулася у Львові, в парку “На валах”.

Свідомі пішоходи – це проведення відкритих уроків для представників громад та педагогів, на яких буде презентована методика інтегрування у навчальний/виховний процес питань безпеки дорожнього руху для дітей різних вікових категорій та можливості об’єднання зусиль сімей, педагогів, громади та поліції задля запобігання ДТП з вини та за участі дітей, розповідає координатор акції Світлана Снігур.

Читати також:  На Прикарпатті під колесами автомобіля загинула жінка, яка просто лежала на дорозі

У програмі цього заняття – правила домедичної допомоги, вивчення правил дорожнього руху а також спілкування з велопатрулем.

У рамках проекту діє фонд безпеки дорожнього руху. На базі фонду працює аукціон у соціальних мережах. Купуючи товари і послуги у спільноті “Свідомі пішоходи – фонд безпеки дорожнього руху”.  Ви стаєте інвестором соціального проекту з безпеки дорожнього руху #СвідоміПішоходи!

Від ціни кожного проданого лоту продавець перераховує на соціальний проект 10 %.

Читати також:  У ДТП на Житомирщині загинуло 9 осіб

Syla.news

 

463 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up