Парад гопників. На Сихові відбудеться марш молоді у спортивних костюмах

Парад гопників. На Сихові відбудеться марш молоді у спортивних костюмах

24 травня, на мікрорайоні Санта-Барбара (Сихів) у Львові, відбудеться незвичайна подія – марш молоді у спортивних костюмах. Організатори події жартома говорять, що це буде своєрідний парад гопників та кажуть: важливо показати сихівський колорит, бо там є сооблива культура, варта уваги. 

– Всім здається, що Сихів – сірий район, що там немає культури, а є лиш буденність. Це далеко не так. За останні роки ця частина Львова стала особливим місцем, де твориться направду унікальна культура. Спальні районі та квартали – це осередки цікавих інтелектуальних розмов, особливого відпочинку та стилю життя. І ми хочемо це показати. 

Приміром, гурт “Львівський танцювальний клуб”, в якому я співаю, виконує пісні про сучасних батярів – гопників-інтелектуалів, які шляхетно ставляться до жіноцтва та живуть по справедливості: чесно працюють, займаються улюбленою справою та можуть постояти за свої ідеали, рідних і друзів, – розповідає Павло Муха, співорганізатор події. 

Парад гопників. На Сихові відбудеться марш молоді у спортивних костюмах

Подія відбувається за підтримки співака Степана Гіги, Андрія Карбовника, Віталія Ковтуна та гурту “Львівський танцювальний клуб”.

Syla.news

Коментувати

2252 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up