Парад гопників. На Сихові відбудеться марш молоді у спортивних костюмах

Парад гопників. На Сихові відбудеться марш молоді у спортивних костюмах

24 травня, на мікрорайоні Санта-Барбара (Сихів) у Львові, відбудеться незвичайна подія – марш молоді у спортивних костюмах. Організатори події жартома говорять, що це буде своєрідний парад гопників та кажуть: важливо показати сихівський колорит, бо там є сооблива культура, варта уваги. 

– Всім здається, що Сихів – сірий район, що там немає культури, а є лиш буденність. Це далеко не так. За останні роки ця частина Львова стала особливим місцем, де твориться направду унікальна культура. Спальні районі та квартали – це осередки цікавих інтелектуальних розмов, особливого відпочинку та стилю життя. І ми хочемо це показати. 

Приміром, гурт “Львівський танцювальний клуб”, в якому я співаю, виконує пісні про сучасних батярів – гопників-інтелектуалів, які шляхетно ставляться до жіноцтва та живуть по справедливості: чесно працюють, займаються улюбленою справою та можуть постояти за свої ідеали, рідних і друзів, – розповідає Павло Муха, співорганізатор події. 

Парад гопників. На Сихові відбудеться марш молоді у спортивних костюмах

Подія відбувається за підтримки співака Степана Гіги, Андрія Карбовника, Віталія Ковтуна та гурту “Львівський танцювальний клуб”.

Читати також:  "... Я просто роблю свою роботу..." - Віталій Ковтун на врученні премії "Люди Львова 2017"

Syla.news

2621 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up