Новий космос. Вчені переконані, що є планета Нібіру, яка змінює сонячну систему

Фізики заявили, що Планета Х, яку називають Нібіру, занадто інтенсивно впливає на космічні об’єкти в галактиці Чумацький шлях. Це триває вже більше, ніж десять років.

За словами вчених, Нібіру до невпізнання змінює Сонячну систему.

Астрономи регулярно спостерігають за активністю світила з початку XX століття. За століття інтенсивність магнітного поля збільшилася на 230%. Фізики переконані, поблизу від Сонця знаходиться планета Нібіру, ​​про яку розказано багато, але існують прихильники і противники цієї теорії.

Науковці розповідають, що близько 4 млрд років тому великий космічний об’єкт вже нашкодив Сонячній системі. Він знищив ряд планет і справив колосальні зміни, які стали для багатьох згубними. У наш час відбувається подібне.

Нібіру змінює клімат на Землі до критичного рівня, провокує появу потужних магнітних бур, призводить до виникнення крижаних шапок на Меркурії. Під впливом цієї планети на Юпітері збільшується число плазмових хмар, на Сатурні зменшується швидкість екваторіальних потоків, на Нептуні насиченість атмосфери стала на 40% вище, ніж раніше. Марс увійшов в період глобального потепління з вини Нібіру. Через Планети X Місяць нарощує атмосферу, а жителі Землі страждають від перепадів температури повітря.

Читати також:  Європейські вчені визначили масу нашої галактики

 

Про дев’яту планету Сонячної системи ведуться суперечки вже дуже давно і, схоже, вчені, таки мають відповідь, чи дійсно поруч з Землею існує ця небезпека. Нещодавно провели нові дослідження, в результаті яких було отримано доказ того, що в Сонячній системі дійсно існує дев’ята планета – легендарна і лякає багатьох людей Нібіру.

Читати також:  Телескоп Hubble зафіксував зіткнення галактик

Пару років тому фахівці вибухнули сенсаційною заявою про існування дев’ятої планети нашої системи, що знаходить за орбітою карликової планети Плутона. До такого висновку вони прийшли, проаналізувавши орбітальні траєкторії далеких крижаних світів, які відрізняються особливою незвичністю. Після цього астрофізики кинулися на пошуки загадкової Планети X, яка, згідно з розрахунками, в десять разів перевищує Землю за розмірами.

У 2014 році вчені виявили відособлений транснептуновий об’єкт 2015 BP519, що знаходиться в зовнішній частині Сонячної системи і відрізняється дуже дивною орбітою. Як вважають астрофізики, цей крижаний світ утворився і існує виключно завдяки Планеті X.

Syla.news

1129 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up