Міністр фінансів Данилюк посварився з Гройсманом. Кабмін може ініціювати його відставку

На засіданні Кабінету Міністрів відбулася чергова перепалка між міністром фінансів Олександром Данилюком і прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. Зокрема, під час засідання Данилюк у досить ультимативній формі зажадав призначити собі п’ятого заступника, подання на якого зроблено давно. Гройсман у такій самій жорсткій манері відповів, що не робитиме цього. На що Данилюк сказав, що нехай у такому разі на нього самого готують подання на відставку.

Про це пише LB.ua. 

За словами джерел, зі слів Гройсмана можна було зрозуміти, що саме так він і зробить – поставить перед парламентом питання про звільнення Данилюка.

“Якщо хочуть, нехай звільняють. Сам я у відставку не піду – не така я людина”, – заявив Данилюк в ексклюзивному коментарі LB.ua, де-факто підтвердивши сутичку з прем’єр-міністром.

“І все ж я наполягаю на тому, щоб Мінфін був повністю укомплектований і працював відповідно до законодавства”, – резюмував міністр.

 

561 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up