Львівська поліція спільно із велопатрулем долучилися до акції "Свідомі пішоходи" (коментарі)

Львівська поліція спільно із велопатрулем долучилися до акції “Свідомі пішоходи” (коментарі)

Всеукраїнська акція “Свідомі пішоходи” стартувала у Львові 23 травня. Відтак львівська обласна поліція проводила навчальні лекції для дітей про те, у яких місцях переходити дорогу та як це робити, аби не порушувати правил дорожнього руху.

За минулий рік в Україні зафіксовано майже 3,5 тисячі загиблих внаслідок ДТП. Зокрема, серед цієї кількості аварій були випадки, де винними визнали пішоходів. Тому тема переходу доріг у спеціально призначених для цього місцях сьогодні актуальна в Україні. Власне, для усвідомлення важливості власної безпеки під час переходу дороги для пішоходів влаштували Всеукраїнську акцію “Свідомі пішоходи”. До заходу долучилася й патрульна поліція Львівської області.

Протягом року патрульна поліція Львова буде активно брати участь у акції. Основна увага з боку поліції приділятиметься дітям, адже у такому незрілому віці малюків треба в першу чергу вчити основним правилам дорожнього руху.

Під час акції у Львові розповідали про те, як правильно надавати першу домедичну допомогу у разі травми внаслідок аварії під час переходу дороги. Також усі присутні мали змогу повторити правила дорожнього руху для пішоходів разом із патрульною поліцією міста, зокрема, до акції долучився і нещодавно введений у дію велопатруль.

За спостереженнями поліції, діти досить часто порушують правила дорожнього руху і переходять дорогу у неналежних для того місцях. Така модель поведінки дітей спричинена прикладом від дорослих, в тому числі і батьків. Адже бувають випадки, коли дорослі сильно поспішають, а тому  й намагаються схитрувати і перебігають дорогу, не дочекавшись зеленого світа світлофору. Звісно, діти це бачать і вважають це нормальним явищем. Через таку легковажну поведінку батьків у Львові деколи трапляються нещасні випадки з дітьми на дорозі.

Наразі схожі акції планують проводити щокварталу у різних районах міста для того, аби краще проінформувати містян про небезпеку, яка щодня чатує на дорогах.

Syla.news

Коментувати

413 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up