Львівська поліція спільно із велопатрулем долучилися до акції “Свідомі пішоходи” (коментарі)

Всеукраїнська акція “Свідомі пішоходи” стартувала у Львові 23 травня. Відтак львівська обласна поліція проводила навчальні лекції для дітей про те, у яких місцях переходити дорогу та як це робити, аби не порушувати правил дорожнього руху.

За минулий рік в Україні зафіксовано майже 3,5 тисячі загиблих внаслідок ДТП. Зокрема, серед цієї кількості аварій були випадки, де винними визнали пішоходів. Тому тема переходу доріг у спеціально призначених для цього місцях сьогодні актуальна в Україні. Власне, для усвідомлення важливості власної безпеки під час переходу дороги для пішоходів влаштували Всеукраїнську акцію “Свідомі пішоходи”. До заходу долучилася й патрульна поліція Львівської області.

Протягом року патрульна поліція Львова буде активно брати участь у акції. Основна увага з боку поліції приділятиметься дітям, адже у такому незрілому віці малюків треба в першу чергу вчити основним правилам дорожнього руху.

Під час акції у Львові розповідали про те, як правильно надавати першу домедичну допомогу у разі травми внаслідок аварії під час переходу дороги. Також усі присутні мали змогу повторити правила дорожнього руху для пішоходів разом із патрульною поліцією міста, зокрема, до акції долучився і нещодавно введений у дію велопатруль.

За спостереженнями поліції, діти досить часто порушують правила дорожнього руху і переходять дорогу у неналежних для того місцях. Така модель поведінки дітей спричинена прикладом від дорослих, в тому числі і батьків. Адже бувають випадки, коли дорослі сильно поспішають, а тому  й намагаються схитрувати і перебігають дорогу, не дочекавшись зеленого світа світлофору. Звісно, діти це бачать і вважають це нормальним явищем. Через таку легковажну поведінку батьків у Львові деколи трапляються нещасні випадки з дітьми на дорозі.

Наразі схожі акції планують проводити щокварталу у різних районах міста для того, аби краще проінформувати містян про небезпеку, яка щодня чатує на дорогах.

Syla.news

441 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up