Lviv Media Forum 2018. Лауреатом Премії Кривенка став Орест Друль

Цьогоріч найбільша медіаподія року — Lviv media Forum зібрав рекордну кількість людей — 60 зареєстрованих учасників, з них 120 спікерів із 17-ти країн світу. Однією з найочікуваніших подій першого дня стало вречення премії Олександра Кривенка. 

Премія імені Олександра Кривенка є однією з найпрестижніших журналістських нагород.  Новим переможцем та п’ятнадцятим лауреатом премії імені Олександра Кривенка “За поступ у журналістиці”став громадський діяч, журналіст, публіцист, головний редактор Інтернет-газети “Збруч” Орест Друль.

За традицією, церемонію вручення премії супроводжувала Лекція Свободи. Оскільки визначенням лауреатів та врученням премії «За поступ у журналістиці» імені Олександра Кривенка займається Школа журналістики Українського католицького університету церемонія вручення розпочалася зі слів Ігоря Балинського, керівник Школи журналістики УКУ. Ігор Козловський — історик, звільнений із полону «ДНР» став цьогорічним доповідачем.

Він розповіві про те, що тепер має алгоритм життя: “Виживає не той, хто думає про себе, а той, хто думає про інших”. Він розповідав про свободу свої зіміни після звільнення з полону.

Нагадаємо, що премія ім. Олександра Кривенка «За поступ у журналістиці» вручається з 2004 року в травні, до дня народження загиблого 9 квітня 2003 року журналіста і редактора Олександра Кривенка. Засновником премії є «Капітула Поступу», що складається з Кривенкових друзів і колег.

Від 2013 року премію вручають в рамка Львівського Медіафоруму. Минулого року “Капітулом поступу” став став журналіст, член правління Національної суспільної телекомпанії України (НСТУ) Роман Вінтонів, відомий ще як Майкл Щур.  У 2016 році премію отримала авторка програми журналістських розслідувань «Схеми: корупція у деталях» (проект «Радіо Свобода») Наталія Седлецька.

Syla.news

362 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up