Кабмін України виділив 4 млрд. гривень на розвиток регіональних проектів

Кабінет міністрів України затвердив перелік з 477 інвестиційних проектів регіонального розвитку, на реалізацію яких у 2018 виділили 4 мільярди гривень.

Про це пише Громадське телебачення з посиланням на прес-службу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

«Ці кошти Державного фонду регіонального розвитку будуть спрямовані на будівництво в регіонах дитсадків, шкіл, медичних закладів, розвиток спортивної інфраструктури, відновлення мостової та дорожньої інфраструктури, об’єктів водопостачання та водовідведення, проведення термомодернізації тощо», — заявив міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко.

Зокрема, у регіонах планується реалізувати 80 об’єктів освітньої сфери на 1,3 мільярди гривень, 95 об’єктів охорони здоров’я на 804 мільйони гривень та 78 об’єктів спортивної інфраструктури на 740 мільйонів гривень.

У Мінрегіонбуді також додають, що загалом на регіональні проекти в 2018 році передбачено 6 мільярдів гривень.

Напередодні громадська мережа ОПОРА оприлюднила результати дослідження використання субвенцій місцевим бюджетам з державного. Так, у 2017 році депутати та урядовці частіше використовували бюджетний ресурс у передвиборчих та агітаційних цілях.

Раніше повідомлялось, що навіть після проведення реформи децентралізації, 82% районних бюджетів в Україні дотаційні.

Також в уряді повідомили, що перевірять ефективність витрачання 38 мільярдів гривень, виділених місцевим бюджетам.

Syla.news

288 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up