Експерт ООН вимагає, аби усім жителям Донбасу виплачували пенсії

Незалежний експерт ООН Хуан Пабло Богославський висловив стурбованість через проблеми з виплатами пенсій мешканцям Донбасу, які через збройний конфлікт проживають на окупованих територіях регіону.

Про це пише Громадське телебачення з посиланням на сайт Управління верховного комісару ООН з прав людини.

«Уряд має враховувати, що вимоги змушують людей похилого віку їхати через 5 контрольно-пропускних пунктів кожні 60-90 днів, аби уникнути призупинення виплати їхніх пенсій. Часто їм це вдається з великими труднощами, вони стикаються з багатьма ризиками», — наголосив Богославськи.

Він зауважив, що при поїздках на підконтрольні українському уряду території для отримання пенсій вони втрачають від 50 до 80% своїх соціальних виплат.

«Мене турбує, що у цьому контексті понад 600 тисячам людей похилого віку було відмовлено у пенсіях. Тим не менш, відновлення виплати пенсій більшості з цих людей не було зроблено», — сказав Богославськи.

Раніше голова військово-цивільної адміністрації Донецької області Павло Жебрівський заявив, що Україна може виплачувати пенсії на окупованому Донбасі через посередництво Червоного Хреста.

У лютому 2018 Європейський суд з прав людини визнав законною відмову України здійснювати соціальні виплати жителям непідконтрольних українському урядові території Луганської та Донецької областей.

Syla.news

289 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up