Американський диригент розповість про благочинну акцію та досвід співпраці з львівськими студентами

У п’ятницю 25 травня о 15:00 в прес-центрі «Syla.news», що знаходиться на площі Стефана Яворського, 1 відбудеться прес-конференція на тему «Американський диригент: про співпрацю з львівськими студентами, благодійність та враження від України»

Роберт Гіффорд прибув до Львова на запрошення ректора Львівської музичної академії ім. Лисенка разом зі своєю дружиною. Мета — провести благодійні майстер-класи з диригування для студентів кафедри оркестрового диригування Львівської Національної музичної академії ім. М. В. Лисенка та духового оркестру НУ «Львівська політехніка». Дружина Роберта — Анн Гіффорд викладала англійську мову для студентів Львівської Національної музичної академії ім. М. В. Лисенка та НУ “ЛП”.

Впродовж місця Роберт давав майстер-класи духовому оркестру та впродовж тижня перебував у м. Рівне, де забезпечував музичний супровід під час Міжнародного молодіжного фестивалю духової музики «Сурми». Також нещодавно Роберт повернувся з м. Бучач Тернопільської області, де святкували «Бучацькі фанфари».
30 травня в приміщенні Львівської Національної музичної академії ім. М. В. Лисенка п’ятеро студентів складатимуть державний іспит ОКР «бакалавр» і виконуватимуть близько 10 творів. Роберт Гіффорд буде серед суддів на іспиті. І на завершення, Роберт разом з духовим оркестром даватиме великий концерт.

Учасники прес-конференції:

Роберт Гіффорд — американський диригент, професор Кейп-Джирардського університету штату Міссурі, заслужений діяч музики, досвід якого поширений на міжнародному рівні; Анн Гіффорд — викладач англійської мови Кейп-Джирардського університету штату Міссурі; Ярослав Горбаль — диригент військових та цивільних оркестрів, викладач, заслужений діяч мистецтв України; Іван Чупашко — завідувач кафедри оркестрового диригування Львівської національної музичної академії імені М. Лисенка.

Раніше Syla.news писали про прибуття Роберта Гіффорда до Львова. 

Syla.news 

509 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up