Врятувати рядового Яценюка. День "Д" або битва "Народного Фронту" проти Порошенка

Врятувати рядового Яценюка. День “Д” або битва “Народного Фронту” проти Порошенка

«Справа про втручання в діяльність Яценюка»: саме так називається нова серія гостросюжетного трилеру під назвою «Українська політика». Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розпочав велике слідство і хоче дізнатися, хто був замовником, платив та робив чорний піар проти лідера “Народного фронту” в 2015 році.

У цій ситуації багато запитань: чому зараз, через два роки, коли партія провалилася на політичній арені? Чому Аваков це робить, адже таке розслідування – конфлікт інтересів, бо очільник МВС є однопартійцем Яценюка.

Однозначних відповідей давати не будемо, одначе скажемо: до виборів по-суті рік, «Народному Фронту» потрібен рейтинг. А отже – починається серйозна боротьба між НФ та БПП. Одні бажають реваншу та повернення політичних рейтингів, інші – хочуть утримати владу.

Чому мова про реванш?

Бо є такий осбі Онищенко, який два роки тому заявив, що він на прохання Порошенка проводив кампанію проти Яценюка і…отримав за це гроші, писала Українська правда.

 

Справа Онищенка

У грудні 2016 року народний депутат Олександр Онищенко розповів виданню The Independent, як скидав Яценюка і платив за депутатство. Він розповів, що високопоставлений державний чиновник попросив його організувати і профінансувати наклепницьку кампанію проти колишнього прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. За його словами, кампанія коштувала приблизно $ 3 млн на місяць, і тривала майже 10 місяців.

The Independent не змогла перевірити заяви Онищенка і не називає високопоставленого чиновника або його посередників з юридичних причин.

Читати також:  Стало відомо, кого підтримали кандидати, що не ввійшли до другого туру

Врятувати рядового Яценюка. День "Д" або битва "Народного Фронту" проти Порошенка

 

 

 

Друге пришестя Яценюка?

 

Як говорить політичний експерт Валентин Балагура, постать Арсенія Яценюка останніми роками зникла з медійних просторів нашої держави. Часто можна було почути, що він став “політичним трупом” та більше не з’явиться на політичній арені України:

 – Проте, всі ці думки виявились хибними. І доказом цьому є ініціювання Арсеном Аваковим кримінального провадження  щодо чорної PR-кампанії проти Яценюка.

Протистояння між БПП та Народним фронтом існує давно. Хоч вони й об’єднані в коаліції, але це не означає, що в них є однакове бачення на майбутні процеси. Вони знаходяться у різних групах інтересів.

Рейтинги Народного фронту показують, що на даний момент вони не проходять до Верховної ради. Тепер головним завдання для партії стає пережити піврічний період, після якого дострокові вибори не можуть відбуватись через обмеження законом.

Ситуація про чергові вибори для них є іншою, адже вони націлені саме на них. Восени почнеться головна боротьба між силами БПП та НФ . Скоріш за все, Народний фронт піде в опозицію до діючиї влади, що дозволить їм підняти рейтинги та зайняти бажані місця в парламенті.

Для досягнутого їм в пригоді стануть історії Онищенка. Цю інформацію вони використають , як часто роблять наші політики, для технології виставляння себе жертвою. Відбудеться “відбілення” постаті Яценюка, а також сильний удар по підтримці Петра Порошенка та усієї його партії.

Врятувати рядового Яценюка. День "Д" або битва "Народного Фронту" проти Порошенка
Чорна реклама проти Яценюка

Експерт переконаний, що у будь-якому разі Народний фронт з цієї ситуації вийде у подвійний плюс. Також він зможе залучитись підтримкою інших опозиційних партій, які разом зможуть ще більше погіршити ситуацію для нашого гаранта.

Читати також:  Порошенко прокоментував події у ПЦУ

 

Як реагує Порошенко

 

Президенту на цю справу не байдуже. У колах близьких до Порошенка говорять, що він телефонував Авакову та питав, як це все розуміти. Міністр внутрішніх справ сказав, що тут ні до чого, а справу розслідує Національна Поліція.

Порошенко кинув слухавку.

Для чого все це?

Не секрет, що лідери майбутньої президентської гонки – Порошенко й Тимошенко. Яценюк вклинюється в цю боротьбу, але не для того щоби перемогти, бо за даними соціології – його шанси мізерні.

Проте, колишній прем’єр матиме голоси і у фінальному раунді битви Президента та жінки з косою, може стати на чийсь бік, зрештою, навіть визначити переможця.

Врятувати рядового Яценюка. День "Д" або битва "Народного Фронту" проти Порошенка

Порошенко й Тимошенко – фігуранти «Справа про втручання в діяльність Яценюка». Арсеній Петрович може виїхати на цьому.

Питання наступне – що йому запропонує Юля Володимирівна й чи захоче Петро Олексійович іти з ним на нові угоди?

Коментувати

2866 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up