ВРУ встановила новий законопроект для сімейних ферм

Народні депутати ухвалили у першому читанні законопроект №6490-д, що дозволяє узаконити домашні фермерські господарства.

За відповідне рішення проголосувало 253 депутати. Пише Громадське телебачення.

Законопроект дає змогу сім’ям, що мають домашні ферми, зареєструватись малими підприємцями без створення юридичної особи. Таким чином, фермери матимуть змогу стати фізичними особами-підприємцями та легально працювати в Україні.

«Близько 50% валової продукції сільського господарства виробляють фізичні особи, нелегалізовані особисті селянські господарства, забезпечуючи значну частку у виробництві окремих видів продукції: майже 97% – картоплі, 89% – овочів, 90% – продовольчих баштанних культур, 83% – вовни тощо. Даний сегмент виробництва є основним джерелом доходів для щонайменше 2,6 млн. осіб працездатного віку», — йдеться у пояснювальній записці законопроекту.

На думку депутатів, ухвалення законопроекту дасть змогу малим фермерам працювати легально, а також отримувати відповідні пільги від держави, які донедавна могли отримувати лише великі агрохолдинги.

Законопроект направлено на друге читання.

Раніше у Світовому банку наголошували, що відміна мораторію на землю є однією з ключових вимог міжнародних кредиторів та інвесторів.

Нагадаємо, наприкінці 2017 року президент Петро Порошенко продовжив мораторій на продаж земель сільгосппризначення ще на рік.

Також повідомлялось, що за перший квартал 2018 року ФОПи сплатили до бюджету майже 5 мільярдів гривень податків.

Нагадаємо, що у березні 2018 року у Верховній раді депутати від БПП зареєстрували законопроект щодо скасування третьої групи спрощеної системи оподаткування.

Пізніше Порошенко заявив, що виступає проти такої ініціативи та запропонував ФОПам перейти на оподаткування розподіленого прибутку.

В той же час, у Мінфіні не підтримали поетапне запровадження податку на виведений капітал. Там стверджують, що такий крок може спричинити плутанину в адмініструванні податків.

Syla.news

272 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up