Садовий: у Львові з’явиться новий шляхопровід та міст. Будівництво дофінансують (коментарі)

У Львові ведуть експертизу по двом будівничим проектам: планують зводити пішохідний міст через колію на вулиці А. Головатого — І. Сулими та шляхопровід в районі вулиці Т. Шевченка — о.О.Ковча. Грошей поки не вистачає, однак мер міста Андрій Садовий говорить, що є перспектива дофінансування. 

Проекти будівництва вже розроблені. Зараз експертні комісії оцінюють їх. Як тільки закінчиться експертиза, міська рада оголосить тендер. Стартова ціна проекту – 3 мільйони гривень. Саме така сума є у бюджеті міста на це будівництво, однак цього не вистачить, говорить директорка департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк.

Читати також:  На Львівщині відбудеться 9 фестивалів за 3 дні

Бюджет міста передбачив 578,1 млн грн на будівництво, ремонт доріг та загальний розвиток цієї інфраструктури. На проект по вулиці Ковча минулого року закладали 1 мільйон гривень, а потрібно, як заявив начальник управління інженерного господарства Олександр Одинець – 37 мільйонів.

Будівництво пішохідного моста вартуватиме 15 мільйонів. Бюджет передбачив тільки 3. однак, мер Андрій Садовий заспокоює та говорить, що всі ці будівничі проекти міська влада дофінансує і вони будуть втілені у життя.

Читати також:  На площі Ринок встановлять резервуар на 1500 літрів для освячення води

Раніше прес-служба Служби автомобільних доріг у Львівській області писала, що поблизу Трускавця, в обхід карстових проваль, збудують нову автомобільну дорогу Т-14-02 Східниця — Пісочна.

Syla.news

 

 

681 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up