Міністерство у справах ветеранів України: місія, цілі, критерії

У Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій, що на вулиці Пекарській, 41, відбулася зустріч представників вказаної установи з представниками проектного офісу зі створення міністерства ветеранів, в рамках програми регіональних поїздок.

Метою зустрічі було обговорення державної політики у сфері соціалізації ветеранів, захисту їх інтересів, повернення до активного життя.

 

Співголова Ради волонтерів при Міністерстві оборони України Василенко Леся та її колеги розповіли основне про структуру Міністерства у справах ветеранів України.

Організатори озвучили основну місію: формування політик у сферах соціальної підтримки й адаптації ветеранів, медичної та психологічної допомоги ветеранам, розвитку ветеранського руху.

Також розповіли про поставлені перед собою цілі:

  • Сприяння поверненню до мирного життя осіб, які приймали безпосередню участь у бойових діях, працевлаштуванню та самостійної зайнятості ветеранів.
  • Побудова єдиної інформаційно-аналітичної системи соціального забезпечення та соціальної підтримки ветеранів.
  • Створення умов для доступу до якісного медичного забезпечення, реабілітації та психологічної допомоги ветеранів.
  • Формування державної політики до вшанування пам’яті Захисників України.
  • Формування позитивного образу захисника України.
  • Розвиток ветеранського руху та залучення об’єднань ветеранів до реалізації державної політики.
Читати також:  Бетмен у Львові привітав весь світ із Великоднем

Послуги Міністерства будуть отримувати учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни, члени сімей загиблих, померлих, зниклих безвісти, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, ветерани військової служби та інших силових структур, постраждалі учасники Революції Гідності, борці за незалежність України у ХХ столітті, а також члени сімей ветеранів.

Критерії міністра у справах ветеранів представники Міністерства розділили на вимоги та показники недопущення до посади. У виборців вимагатимуть стратегічне бачення, впровадження змін, прийняття ефективних рішень, лідерство, комунікація та взаємодія, досягнення результатів, аналітичні здібності, патріотизм, професійна компетентність, вища освіта (магістр) та вільне володіння державною й англійською мовами. Натомість неприпустимими є наявність кримінальних проваджень щодо кандидата, наявність фактів неспроможності управління підприємством, установою чи організацією, наявність факту звільнення з посади за звинуваченням в корупції, а також популізм.

Читати також:  Як у Львові відбувалось свято еклерів

Такі ж зустрічі вже відбули в інших містах України. У Львові дійшли висновку підтримувати зв’язок у соціальних мережах між представниками обох організацій та обговорювати будь-які нововведення чи пропозиції.

Syla.news

376 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up