У Львові відбудеться благодійний Віденський Бал

23 травня, о 19:00, у Будинку вчених, що на вулиці Листопадового Чину, 6, відбудеться Благодійний Віденський бал.

У програмі передбачено аукціон картин.

Усі зібрані кошти будуть передані на потреби футбольної команди дітей-сиріт, які представлятимуть Україну у Світовому турнірі з міні-футболу у Варшаві.

– Благодійний віденський бал відбувається не вперше. Це вже добра традиція ЛНУ імені Івана Франка. Вважаємо, що такі речі проводити необхідно, бо таким чином допомагаємо здійснювати мрії людей, які цього потребують. Тож запрошуємо всіх небайдужих долучатися до заходу, – розповіла Юлія Сапацінська, співорганізатор благодійного віденського балу.

Ведучий вечора: Андрій Ферцак.

 –  Для багатьох людей ці два слова злилися в одне ціле. Історія віденського балу бере початок з XIX ст. Чарівна атмосфера віденського вальсу пануватиме і серед нашої університетської спільноти. Не пропустіть можливості відчути себе частинкою епохи ХІХ століття, де лунає чарівна оркестрова музика, а в повітрі витає атмосфера розкоші та вишуканості, – пишуть організатори у соціальних мережах.

Дрес-код: для дам – довга вечірня сукня, для чоловіків – класичний костюм, смокінг або фрак.

Syla.news

511 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up