Шотландія знову дискутуватиме про незалежність та власну валюту

У Шотландії цього тижня відновляться дебати про незалежність від Великобританії.

Також говоритимуть про створення власної валюти, пише ua.news.

Про це заявила перший міністр і лідер Шотландської національної партії Нікола Стерджен, повідомляє BBC. Вона уточнила, що її партія на наступному тижні відновить дискусії про незалежність Шотландії після публікації доповіді про економічне зростання, яка, як очікується, буде оприлюднена 25 травня. Крім того, влада розгляне питання створення шотландської валюти. Одночасно Стерджен вважає передчасним новий референдум про незалежність.

«Як тільки у нас з’явиться деяка визначеність щодо результату Brexit і майбутніх відносин Сполученого Королівства з Євросоюзом, тоді я знову розгляну питання про терміни проведення референдуму», – заявила вона.

Нагадаємо, в уряді Шотландії не виключають розриву з Великобританією після Brexit. У крайньому разі, Шотландія і Уельс планують забрати собі ті регіональні повноваження, які після Brexit перейдуть від Брюсселя до Лондона.

253 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up