Що робити з Козловським: львів’яни обговорили поїздку співака на концерт до Москви (опитування)

9 травня Віталій Козловський  заспівав у Москві на концерті в честь 9 травня. Виступ відбувся у мікрорайоні “Солнцево”, далеко не на найбільшій сцені РФ, однак сам факт поїздки народного артиста України в столицю держави, яку офіційно визнано країною-агресором, обурив тисячі львів’ян та людей з інших міст країни. Журналісти видання Syla.news провели опитування серед своїх читачів та дізналися, яка думка у нашої аудиторії з приводу вчинку Козловського. 

Питання стосувалося подальшої долі артиста. Ми запитали у читачів, що з із ним робити:

Читати також:  «Говорить і показує Львів»: виставка на вулиці

– Пробачити.

– Забрати звання народного артиста.

– Перестати обговорювати це.

47 користувачів сказали, що потрібно забрати звання народного артиста. 24 читачі вважають, що пора поставити крапку в цьому питанні і не обговорювати, а 2 користувачів воліють пробачити Козловському його вчинок.

Варто зазначити, що звання народного артиста дає надбавку 40% до зарплатні, а звання заслуженого – 20%.  Плюс артисти з такими регаліями можуть декларувати великі доходи, платити менші податки, ніж політики, бо частину цих коштів вони буцімто мають використовувати для розвитку свого іміджу – концерти, тури, афіші, костюми, техніка.

Читати також:  У Львові планують облаштувати 6 нових платних паркінгів

Нагадаємо, що скандал із виступом Козловського в Росії здійняв чимало галасу. У Львові його концерт сакасували і натомість на ту ж дати мав віддбутися коцерт Рождена. У висновку його виступ відмінили за тією ж причиною.  Концерт співака Рождена, який мав відбутися у Львові ввечері 18 травня, відмінили через інформацію про виступи артиста у Росії.

Syla.news

597 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up