NASA запустило ракету, яку будували в Україні (відео)

NASA  запустило ракетоносій Antares, складові частини якого виготовлені за участю українських підприємств, таких як Конструкторське бюро «Південне», «Південний машинобудівний завод ім. Макарова ». Запуск відбувся на космодромі Воллопс (штат Віргінія). 

Про це йдеться в сюжеті ТСН, пише УНІАН.

Ракета Antares доставить на орбіту і Міжнародну космічну станцію корисний вантаж вагою понад 3,3 тонн, в тому числі науково-дослідницьке обладнання, матеріали, а також продукти харчування для екіпажу. Раніше повідомлялося, що ракетоносій Antares був створений американською корпорацією Orbital ATK за участю іноземних партнерів, в тому числі ряду українських підприємств. Основна конструкція першого ступеня ракети був розроблена конструкторським бюро «Південне» і виготовлені на «Південному машинобудівному заводі ім. Макарова »у співпраці з українськими підприємствами« Хартрон-АРКОС »(Харків),« Хартрон-ЮКОМ »(Запоріжжя),« РАПІД »(Чернігів) та ін. Українські фахівці брали активну участь у випробуваннях Antares, які проводилися в США.

329 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up