Міністр культури нагородив працівників музею Михайла Грушевського

19-го травня відбулося святкування 20-річниці відкриття меморіального музею Михайла Грушевського. Заклад відвідали поважні гості, відомі вчені, дослідники, художники, шанувальники музею й галицька родина Михайла та Марії Грушевських.

 

Колективу музею вручили подяку Міністра культури та відомчі відзнаки за збереження та примноження культурно-історичної спадщини відомого українського історика, а також його сім’ї.

«Музей Михайла Грушевського у Львові справді радіє, що за плечима є уже шлях у 20 літ.  І всі ці роки це був час і напруженої праці, і успіхів, і невдач, і сподівань, і серйозних планів на майбутнє, які ми намагаємося реалізувати.  І сьогодні, окреслюючи оцю дорогу у 20 літ, хочеться сказати, що поруч з нами були ті, хто надихали, хто стимулювали до праці, до відкриттів і серйозної мандрівки тією дорогою, яка веде в країну грушевськіану куди ми прийшли не просто і не одразу. Серед наших досліджень, наукових відкриттів є речі, які, направду, не були відомі широкому колу грушевськознавців та стали основою для наших музейних видань», ­– поділилася директор Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові Марія Магунь.

Голова громадської спілки «Українська народна сила» Богдан Кунда написав кілька теплих слів у книжці для подяк музею та його працівникам, а також – на окремому аркуші – обіцянки стосовно співпраці з культурним закладом.

Читати також:  Парад гопників. На Сихові відбудеться марш молоді у спортивних костюмах

Згодом організатори зустрічі поставили печатку та підписи на унікальних марках, які належать меморіальному музею Михайла Грушевського у Львові.

Syla.news

337 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up