Львів. Весна. Інновації. Молоді стартапери зберуться на форумі для обміну досвідом

У Львові 25 травня відбудеться “Інноваційна весна” — форум, що вже кілька років поспіль залучає до співпраці найрозумніших та найкреативніших стартаперів Львова. 

Головною метою є створення майданчика для зустрічі та обміну досвіду людей різної вікової категорії, що створюють цікаві проекти. Цьогоріч “Інноваціна весна” набирає більших оборотів і впродовж двох днів 26-26 травня збере тисячі учасників.

“Інноваційна весна” 2018 буде масштабнішою, аніж раніше. Організатори очікують на тисячі школярів, студентів і вже діючих стартаперів.  Локація цьогорічного форуму — Tech StartUp School (вул. Колесси, 2). Родзникою «Інноваційної весни» 2018 стане Novatolking, де юні винахідники ділитимуться власними ідеями та надихатимуться чужими. Передбачені також цікаві майстер-класи як для дітей, так і для дорослих. Це місце стане платформою однодумців, де інвестори шкуватимуть проекти, а винахідники новий досвід та засоби вдосконалення. Львів’яни зможуть реалізовувати свої ідеї та проекти та перетворювати їх в технологічно базовані стартапи.

На старт “Інноваційної весни” обіцяють щось унікальне. Яна Пекун, координатор кластеру освіти та креативності розповідає, що впродовж двох днів діятиме науково-технологічна виставка, але вона не буде класичною. Там будуть представлені сучасні винаходи та інноваційні розробки. Стартапи стосуватимуться тематики мейкерства, екотехнології, моди та дизайну. У приміщенні діятиме локація для лекцій, майстер-класів, дитяча зона, фуд-зона, а на території лунатиме сучасна музика.

Під час прес-брифінгу 21 травня 15-річний винахідник Дмитро Лопушанський розповідає:

«У мене багато різних проектів, але наразі я триматиму цю інтригу. Один з них — це соціальна мережа та під час виступу я детальніше розповідатиму про цю розробку. Я щасливий, що можу у такому віці поділитися своїм досвідом. На час проведення „Інноваційної весни“ припадає „останній дзвоник“, тож ми з однокласниками можемо відсвяткувати його таким чином». 

Загалом усім кому цікаві інновації можуть долучитися до цього новаторського заходу, пошуки мотивації не завадять нікому.

 

424 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up