Концерти Козловського продовжують скасовувати. Цього разу — в Києві

Концерт співака Віталія Козловського у Києві скасували через виступ на 9 травня у Москві. 

Про це повідомляє адміністрація закладу Caribbean Club, де мав проходити концерт, у Facebook.

“Адміністрація Caribbean Club ще раз повідомлє! Концерт Віталія Козловського скасовано. Цей концерт не відбудеться 21-го травня чи в інший день. Будь-яка інша інформація є неправдивою”, – йдеться у повідомленні.

null

Квитки пропонують повертати у каси квиткових операторів.

Раніше праворадикальна організація “Сокіл” заявиляла про намір  блокувати концерт Віталія Козловського через виступ у Москві.

“Такий вчинок націоналісти ВГО “Сокіл” вважають неприпустимим та антидержавним, звертають увагу відповідні органи СБУ на цю ситуацію, та заявляють, у випадку допущення концерту, ми залишаємо за собою право блокувати концерт непатріотичного “співака”, Віталія Козловського, що відбудеться 21 травня о 20-00 в приміщенні Caribbean club”, – йдеться у заяві.

Нагадаємо, заслуженого артиста України Віталія Козловського помітили на концерті до 9 травня у Москві. Сам Козловський заявив, що він “вшанував ветеранів там, де хотіли почути”, а з іншої нагоди артист цього виступу собі б не дозволив. Нещодавно у Львові скасували концерт Козловського після його виступу в Москві.

Syla.news

268 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up