Фестиваль креативних індустрій у Львові. Арт, перфоманс, інсталяції (коменатрі)

Де збираються найкретивніші люди міста? На вихідних 25-27 травня їх місцем зустрічі стане міжнародний фестиваль New Wave Exibition у Львові.

Хвиля NWE втретє запалить місцевий FESTrepublic.club. Порівняюючи з минулими роками, змінили формат та збільшили масштаби події. На вихідних очікують близько 5 тисяч відвідувачів. Це крок вперед, адже перший рік відкриття NWE зібрав лише близько 500 людей.

Організатори кажуть, що NWE це подія нового покоління, адже до участі залучили творчих людей різних напрямків мистецтва. Учасниками фестивалю стануть понад 300 представників сучасної культури не лише з України, а й з-за кордону. До фестивалю залучили максимально великий список творчих індустрій: арт, шоу, кіно, музика, танець, бітбокс, відеоарт, перфоманс, анімація, шоу, тату, арт-психологія, література, інсталяції, культура, дизайн, театр тощо. Цього року залучили ще більше нового й цікавого, буде зона нових технологій та інновацій, відбуватимуться лекції, барабанне шоу, паперове шоу, а ввечері – концерти. Також буде гра на лазерній арфі, виступи балерин. На локації діятиме дитяча зона з аніматорами. Крім того, вперше в Україні на фестивалі NWE проводитимуть міжнародний бітбокс батл.

Юлія Шевел, одна з організаторів фестивалю також додає, що навіть ті люди, які не мають відношення до мистецтва зможуть відкрити для себе мистецтво на майстер-класах та лекціях. До слова, лекції проводитимуть топові спікери на тему дизайну, музики, архітектури, теле- та радіо-трансляції, зрештою, все можна буде побачити власними очима.

З нагоди відкриття 21 травня біля Львівської міської ради підготували авангардний перформанс з Чоном кубом, де люди в червоному символізують креативну частину суспілсьтва, які виділяються з натовпу.

NWE позиціонує себе як фестиваль, що бачить мистецтво скрізь і у всьому. Там не місце обмеженням чи стриманості, стандартам чи привилам.

З програмою фестивалю можна ознайомитися тут.  Загалом “фестивалити” можна практично цілодобово. Квитки ціною від 100 до 300 грн.

Syla.news

 

 

489 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up