Велодень у Львові зібрав близько півтори тисячі учасників

У заїзді з нагоди Велодня у Львові взяло участь близько півтори тисячі велосипедистів. Зважаючи на те, що минулого року до традиційного велозабігу долучились близько 910 велосипедистів, то цьогорічний заїзд став наймасовішим за всі 12 років проведення.

Про це пише Zaxid.net.

«Тільки зареєстрованих номерків було роздано 1200, але крім цього була певна кількість людей, які не реєструвалися. Тому я припускаю, що загалом було півтори тисячі учасників. Метою Велодня, перш за все, є популяризація велоруху в місті і промоція екологічно чистого транспорту. А сьогоднішній Велодень відзначився тим, що окрім велопробігу у нас було представлення велопатруля», – розповів ZAXID.NET один із організаторів Велодня, координатор щомісячних велопробігів Critical Mass Lviv Юрій Тер-Арутюнян.

Участь у заїзді взяли десятеро поліцейських, які від завтра патрулюватимуть вулиці міста, а також мер Львова Андрій Садовий, який разом з колоною учасників символічно проїхався на велосипеді центром міста. На початку велозаїзду він також зазначив, що дав доручення інтенсивніше розвивати велоінфраструктуру.

«Для мене важливо підтримати велоспільноту. Якраз на цьому тижні мали велику нашу апаратну нараду і Олег Шмід, який є моїм радником з питань велоінфраструктури, отримав чітке доручення інтенсивніше організовувати роботу, тому що ми вже перейшли межу 100 км у Львові по окремих велодоріжках, але плани маємо амбіційні – до 2020 року вийти на 268 км. За цей рік, за наступні роки треба дуже багато зробити», – цитує Андрія Садового прес-служба Львівської міськради.

Додамо, що Велодень є щорічною подією, яка проходить у десятках українських міст. Як правило, заїзд на Велодень проводять в останні вихідні травня. У Львові велосипедисти в цей день долають 20 км вулицями міста.

Syla.news

389 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up