Проект Ілона Маска: високошвидкісний підземний магістраль Loop в Лос-Анджелесі

Ілон Маск і Стів Девісподілилися подробицями створення Loop – нового виду міського транспорту в Лос-Анджелесі. 

Проїзд в тунелях Маска буде коштувати всього $1, повідомляє TechCrunch.

Цікаво, що презентація почалася з запізненням, тому що Маск, за його словами, “застряг у заторах”. Основна частина презентації полягала в тому, щоб переконати громадськість, що дії Boring Company не будуть руйнівними і допоможуть існуючим системам автомобільних доріг міста.

Магістраль отримала назву Loop. У ній будуть їздити електричні капсули – в кожній зможуть поміститися 16 пасажирів. Максимальна швидкість капсул складе 241 км/ч. Маск також зазначив, що він сподівається, що Loop буде доповнювати існуючі транспортні системи і лінії громадського транспорту.

Компанія почне з тестового тунелю довжиною 2,7 милі (близько 4 км) територією, яка знаходиться в приватній власності. У перспективі розробка The Boring Company дозволить городянам переміщатися між центром міста і аеропортом за вісім хвилин.

Керівники The Boring Company в ході виступу уточнювали різницю між Loop і Hyperloop, але відзначили, що обидві системи зможуть взаємодіяти.

Syla.news

311 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up