Нові грані літератури. Протягом трьох днів у Львові відбуватиметься поетичне “Співголосся”

Літературне роз’єднання грАнь презентує другу подію – Співголосся.  Подія відбуватиметься протягом трьох днів: 21, 22 і 23 травня у Мистецькому об’єднанні Дзиґа (вулиця Вірменська, 35). Початок о 18:30.

У другій частині участь беруть: Ігор Калинець, Олександр Фразе-Фразенко, Михайло Жаржайло, Юлія Мусаковська, Галина Крук і Остап Сливинський.

 – Проект “Співголосся” передбачає поєднання голосів двох поетів, їхнє звучання дуетом. Звідти і назва. Звісно, автори не читають одночасно, проте коли вони читають в рамках однієї події, створюється певний образ, побудований ними двома. Перша подія в рамках проекту відбулась наприкінці минулого літа і об’єднала молодих поетів. Друга частина покликана не просто поєднати поетів і поеток, а і побудувати певний міст між наймолодшим і старшим літературними поколіннями, як в рамках однієї події, бо цього разу в події участь беруть поети та поетки з різних поколінь, так і поміж двома подіями в рамках цього проекту, – розповів співорганізатор події Ростислав Кузик. 

Проект “Співголосся” стартував наприкінці літа 2017 року. Тоді у книгарні “Книжковий Лев” протягом 4 днів свою поезію читали Ростислав Кузик, Володимир Кауфман, Джон Гнатів, Поль Щепан Анна Ютченко, Яніс Сінайко, Роман Коржик, Марта Мохнацька.

Читати також:  Щоб купити нові тролейбуси треба 15 млн.євро. У мерії розповіли, де взяти гроші

Syla.news

 

664 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up