Нові грані літератури. Протягом трьох днів у Львові відбуватиметься поетичне “Співголосся”

Літературне роз’єднання грАнь презентує другу подію – Співголосся.  Подія відбуватиметься протягом трьох днів: 21, 22 і 23 травня у Мистецькому об’єднанні Дзиґа (вулиця Вірменська, 35). Початок о 18:30.

У другій частині участь беруть: Ігор Калинець, Олександр Фразе-Фразенко, Михайло Жаржайло, Юлія Мусаковська, Галина Крук і Остап Сливинський.

 – Проект “Співголосся” передбачає поєднання голосів двох поетів, їхнє звучання дуетом. Звідти і назва. Звісно, автори не читають одночасно, проте коли вони читають в рамках однієї події, створюється певний образ, побудований ними двома. Перша подія в рамках проекту відбулась наприкінці минулого літа і об’єднала молодих поетів. Друга частина покликана не просто поєднати поетів і поеток, а і побудувати певний міст між наймолодшим і старшим літературними поколіннями, як в рамках однієї події, бо цього разу в події участь беруть поети та поетки з різних поколінь, так і поміж двома подіями в рамках цього проекту, – розповів співорганізатор події Ростислав Кузик. 

Проект “Співголосся” стартував наприкінці літа 2017 року. Тоді у книгарні “Книжковий Лев” протягом 4 днів свою поезію читали Ростислав Кузик, Володимир Кауфман, Джон Гнатів, Поль Щепан Анна Ютченко, Яніс Сінайко, Роман Коржик, Марта Мохнацька.

Syla.news

 

423 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up