Львівські концерти: виступ Рождена замість Козловського теж скасували

Скандал із виступом Козловського в Росії здійняв чимало галасу. У Львові його концерт сакасували і натомість на ту ж дати мавв віддбутися коцерт Рождена. У висновку його виступ відмінили за тією ж причиною. 

Концерт співака Рождена, який мав відбутися у Львові ввечері 18 травня, відмінили через інформацію про виступи артиста у Росії

Про це повідомляє політична організаці С14 у Facebook.

“У Львові виступ Рождена Ануссі, який мав співати замість Козловського, також скасували. Він мав замінити на концерті у Львові скандального Віталія Козловського, який 9 травня виступив у Москві. Однак стало відомо й про численні гастролі Рождена у Росії. Перемога за патріотичним Львовом”, – йдеться у повідомленні.

Раніше Syla. news писала, що концерт заслуженого артиста України Віталія Козловського відмінили через його виступ у Москві на 9 травня. Співак заявив, що нічого поганого у концерті на території держави-агресора не бачить, і що він “вшанував ветеранів там, де його хотіли почути”. Крім того, Львівська обларада звернулася до президента з проханням позбавити Віталія Козловського звання Заслуженого артиста України.

399 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up