Туризм, робота, інвестиції. Як працюватиме бюро Ґданська у Львові (коментарі)

Нещодавно відкрите бюро Ґданська у Львові допомагатиме українцям з навчанням, роботою та мандрівками у Поморському воєводстві. Воно розташоване на вулиці Федьковича, 10 та приймає відвідувачів з понеділка до п’ятниці з 10.00 до 18.00. Детально про його роботу розповіла координаторка установи Марина Пономаренко.

Нагадаємо, що 26 березня відбувся перший авіарейс з Ґданська до Львова. А вже 27 березня запрацювало наше бюро, яке почало роботу з того, що  надаєвало інформацію за трьома напрямками – туризм, освіта та працевлаштування. Це державна інституція, тому її послуги безкоштовні.

Читати також:  "Добрий ранок, Україно!" - Наталія Папазоглу презентувала новий кліп

У бюро можуть порадити готелі, хостели, розказати про місто, його визначні локації та переваги.

Важливо також, щоби підприємці Ґданська бачили у Львові інвестиційний потенціал, були готові приїздити сюди на переговори, відкривати бізнес та співпрацювати. Тож Бюро працювати і в цьому важливому для Львівщини напряку, адже це – прямі кошти у бюджет міста та області, нові робочі місця.

Читати також:  У міськраді розповіли, які історичні будівлі Львова відреставрують цьогоріч (коментарі)

Як наголосила координаторка бюро, консультації і допомога з навчання чи працевлаштування в Ґданську, яку українцям надаватиме щойно відкрите інформаційне бюро польського міста у Львові, матимуть офіційний статус. На них українці зможуть посилатися, як на юридичний документ.

Syla.news

493 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up