Дарт Вейдер привітав українців з Днем Вишиванки (відео)

Герой кіноепопеї “Зоряні війни” Дарт Вейдер вийшов на вулиці Львова, одягнутий у вишиванку та привітав містян й усіх українців з Днем Вишиванки. 

Він сказав, що це велике свято і у кожному місті, в якому буває, він притримується цих звичаїв.

Дарт Вейдер зауважив, що Імперія цього не підтримує, але оскільки він знаходиться в Україні, то він поважає ці традиції і готовий їх розвивати.

Енакін Скайвокер також відомий як Дарт Вейдер (англ. Darth Vader) — центральний персонаж кіноепопеї «Зоряні війни», а також усього однойменного вигаданого всесвіту. Один з головних героїв (як Енакін) та антагоністів (як Дарт Вейдер) кіноепопеї, що перейшов на Темний бік Сили, джедай.

Читати також:  Як у Львові святкуватимуть День вишиванки

Галактична імперія — популярна у науковій фантастиці модель побудови міжзоряного суспільства, що передбачає єдину державу галактичних масштабів з імператором на чолі й організацією управління на зразок феодального.

Найвідоміші Галактичні імперії із:

«Зоряних воєн» — Джорджа Лукаса,
циклів творів «Галактична імперія» та «Фундація» — Айзека Азімова,
«Дюни» — Френка Герберта.

Побудова Всесвіту, якому можлива галактична імперія, передбачає розселення людства у всій Галактиці на тисячах і мільйонах планет, існування надсвітлових засобів переміщення, розвинена торгівля й взаємозв’язок між планетами. Питання про те, чи можливе в такій системі управління з єдиного центру, зазвичай не розглядається. У «Зоряних війнах» Галактична імперія протиставляється Галактичній республіці, на зразок протиставленню Римська імперія — Римська республіка, і виступає злою силою. У Азімова, навпаки, Галактична імперія річ бажана, однак нестійка.

Читати також:  #День Вишиванки у Львові

Syla.news

 

755 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up