Протести у Вірменії: бунт в міській адміністрації та вимоги відставки мера

16 травня протестувальники Єревану увірвалися до будівлі міської адміністрації, вимагаючи відставки мера Тарона Маргаряна. 

Про це передає “Радио Азатутюн”.

Мерія Єревана звернулася в поліцію, вимагаючи “вжити заходів для припинення незаконних дій і відновлення нормальної діяльності мерії”.

“У порушення законодавства мало місце вторгнення в будівлю мерії Єревана, що є об’єктом, який підлягає державній охороні з боку поліції, що стало на заваді нормальній роботі мерії”, – йдеться у заяві.

Зокрема, демонстранти незадоволені вирубкою дерев під час облаштування скверу біля мерії. Після проведення акції біля скверу із закликом “Геть Тарона і його благоустрій” протестувальники рушили до мерії, їм вдалося увійти в будівлю.

Активістам, які вимагали зустрічі з Маркаряном, перегородили шлях поліцейські і співробітники мерії.

На місце протесту прибув депутат фракції “Елк”, представник партії “Громадський договір” Ален Симонян. Він зажадав, щоб його пропустили до мера. Поліція пропустила Симоняна, який через кілька хвилин повернувся до протестувальників і повідомив, що Тарона Маркаряна немає в своєму кабінеті.

“Він вийшов через службовий вхід, або взагалі не заходив в будівлю”, – повідомив депутат.

Syla.news

298 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up